close
Breaking NewsLajme

Detaje të reja nga festa e Adela Sollakut, i ftuar edhe i dashuri i Lorit, Vis Bajraktari (FOTOT)

15966017_760691854086487_2022775973520780758_n

Adela, vajza e ish-Prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë Theodhori Sollaku, që u bë e famshme në publik pas lidhjes me Ledri Vulën festoi dje ditëlindjen. Ajo kishte zgjedhur ta kalonte me një darkë me mikeshat e ngushta,Lori dhe Sara Hoxhën. Mes tyre ishte edhe i dashuri i Lorit, Vis Bajraktari i cili postoi një video ku Adela është duke kërcyer ndërsa Lori është e përqëndruar tek celulari. “Nami ktu…Gëzuar ditëlindjen Adel”, -shkruan Visi./revistawho.com

15894655_760690740753265_3116002548170809832_n

 15965406_760665560755783_7297757944277609134_n

Tags : adela soolakulori hoxha
loading...