• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

DESHMIA/ Qëlloi për vdekje parukieren nga Lezha se e la, ja çfarë tha vrasësi në polici

Alfred Bardhok Nikolli, autori i vrasjes së parukieres në Lezhë ka thënë para policisë se nuk ishte ai që e vrau Entela Ndokën. Deklarata eshte bere menjehere pas arrestimit te tij. Ai nuk e ka pranuar krimin duke thene se eshte i pafajshem, megjithese iu fsheh policise, i ndihmuar edhe nga nje i aferm, tashme ne kerkim. Ai e vrau Elteva Ndoken per motive banale, pasi kishte patur nje lidhje intime me te dhe nuk pranonte ndarjen. Nikolli u arrestua ne rrethinat e Mirdites. Kështu, sipas Policisë, autori është ndjekur deri në fshatin Kallmet, ku ai ka braktisur edhe mjetin. Sipas policisë, ai është ndihmuar edhe nga një shtetas tjetër, V.N. që është shpallur në kërkim gjithashtu. Pasi ka pikasur policinë, autori ka zbritur në një përrua, por është kapur nga efektivët. 

parukiereja-600x600