• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Deputetja e PD-së në kulmin e lumturisë: Kjo është ditëlindja që dua

Majlinda Bregu, një nga figurat më të njohura të Partisë Demokratike, feston sot ditën e lindjes. Deputetja duket mjaft e lumtur dhe shprehet se ditëlindja që do është pikërisht pranë dy dashurive të saj më të mëdha, fëmijëve. Ndër të tjera ajo zbulon edhe moshën e saj. “43 më mirë se 23”-shkruan Bregu. Në fakt edhe pse vitet kalojnë ajo është akoma një ndër femrat më elegante shqiptare./revistawho.com

CLOSE
CLOSE