• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

DEL AUTOPSIA/ Këngëtari me famë botërore është vetëvrarë, familjarët nuk e pranojnë

Ditën e djeshme u nda nga jeta një nga këngëtarët amerikan më të dashur, Chris Cornell. Pas autopsisë, zyrtarë të Detroit janë shprehur se këngëtari është vetëvrarë, duke u varur. Por kjo ka qenë e papranueshme nga familjarët e tij. Bashkëshortja e këngëtarit shprehet se Chris nuk kishte shfaqur shenja depresioni dhe se kurrë nuk do kryente vetëvrasje. Chris Cornell ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare në Detroit, vetëm disa orë pas koncertit.