• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dasmë në familjen e “Sa bukur Mario” (FOTOT)

Mario Dedivanovic, makeup artisti i Kim Kardashian mbrëmjen e djeshme ka festuar në dasmën e kushërirës së tij. Makeup artisti ka postuar videot në profilin e tij në Instagram duke kërcyer nën ritmet e muzikës popullore shqiptare. Ka qënë Mario ai që ka zbukuruar edhe nusen. Mario është makeup artisti i Kim Kardashian prej disa vitesh. Shikoni fotot:

15094348_731089310380075_6102194418454599588_n

Kushërira e Marios e cila u martua. Makeup-i nga Mario

15135938_731089430380063_4320825997204615320_n

Pamje nga dasma

15181164_731089373713402_1132823196479851098_n

Nusja dhe dhëndri

15085746_731089463713393_5027414772296599422_n

Mario me motrën e tij

15170880_731095213712818_1484899426683894026_n

Mario duke kërcyer

CLOSE
CLOSE