• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dasmë në ditëlindjen e saj: Ja kur do të martohet Miss-i shqiptar me aktorin e njohur

Pas fejesës zyrtare të pak javëve më parë, çifti i famshëm janë gati për martesë. Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayışman, e kanë shpallur datën. Në 25-vjetorin e lindjes, më 13 shkurt, Almeda do të veshë edhe fustanin e nusërisë. Lajmi është publikuar nga mediat turke. En Magazin shkruan se kjo ditëlindje, me siguri do të jetë më e bukura për aktoren shqiptare, e cila do të festojë 25-vjetorin me fustanin e nusërisë./ Class