• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dasma ekstravagante ruse tmerrësisht shumë e shtrenjtë…

Me 900 të ftuar, kjo është dasma më e shtrenjtë dhe ekstravagante. Bëhet fjalë për një dasëm në Rusi midis dy bilionerëve. Nusja, Madina Shokirova i tha “Po” dhëndrit Sador në Moskë në prani të 900 të ftuarve. Edhe pse nuk dihet ende sa kushtoi e gjithë dasma, burimet thonë se fustani i nuses ishte stiluar nga shtëpia britanike e modës Ralph dhe Russo dhe kushtoi mbi gjysëm milion dollarë. Një fustan me perla dhe kristale Swarovski. Torta ishte 3 metra dhe ishte aq e rëndë sa e mbanin disa burra. 

15055810_731111807044492_5492276992268732901_n

Torta 3 metra

15135830_731111860377820_3969481064453077278_n

15171331_731111907044482_2832608944247073012_n

Nusja me të ftuarit

15107487_731111953711144_1998220464886278821_n

Nusja me veshje popullore ruse