• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Damiano paralajmëron: Do flas me fakte, kam dy as-at në dorë

Ditët e fundit Damiano është përfshirë në debate me Donjetën, ndërkohë ditën e sotme Armela deklaroi ndarjen përfundimisht nga ai. I shtyrë nga këto ngjarje, Damiano me anë të një postimi në Instastory paralajmëron se do flasë me fakte dhe se ka dy as-a në dorë, duke treguar kështu se ka prova. Duket se Big Brother po bëhet jashtë shtëpisë sesa brenda. Megjithatë duket se faktet ish-banori do i zbulojë në fund siç shkruan ai./revistawho.com