• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Dalja e parë televizive e vogëlushit të Bietës dhe Albanit, Kroi Art mes natyrës dhe kamerave

Alban Dudushi dhe bashkëshortja e tij Bieta Sula ditën e sotme janë të ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë”. Për herë të parë ata kanë dalë në televizion me të birin, Kroi Art. Mes natyrës dhe kamerave ka nisur dita sot për familjen e moderatorit të njohur, i cili ka shijuar çdo moment të piknikut. Duket sikur Kroi Art sapo ka nisur rrugën drejt televizionit dhe është i lirshëm para kamerave njësoj si i ati./revistawho.com

CLOSE
CLOSE