• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dalin fotot, ja si duket djali i Adelina Tahirit

Pak kohë më parë këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë e një djali të quajtur Jon. Vogëlushi erdhi si fryt i dashurisë me bashkëshortin e saj maqedonas Serioza Markov. Deri më tani këngëtarja ka publikuar shpesh foto të Jonit por asnjëherë me fytyrë.

Megjithatë në një foto që po qarkullon në internet, Joni shfaqet për herë të parë me fytyrë edhe pse sytë janë të mbuluar. Të veshur të dy me të zeza, Adelina dhe Joni duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit./revistawho.com