• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

DALIN FOTOT/ Gjithë bota sytë tek modelet, shikoni imazhet dhe veshjet në sfilatën e “Victoria’s Secret”

Sfilata e “Victoria’s Secret” është kthyer tanimë në një nga eventet më të rëndësishme të modës në të gjithë botën. “Engjëjt” që ecin në pasarelë me punimet më të fundit të stilistes, janë absolutisht modelet më të kërkuara, paguara e seksi të globit. Ky event është kronika e ditës nëpër media dhe fotot e para sapo kanë dalë. Për ju që nuk keni “nerva” të hapni 100 faqe për të parë ç’bëhet atje sivjet, ne ua kemi sjellë më poshtë si një album.

gettyimages-626763764 gallery-1480537072-gettyimages-626767396 gettyimages-626763384 gettyimages-626763560 gettyimages-626763538 gettyimages-626763214 gettyimages-626763100 gettyimages-626762942 gettyimages-626763062 gettyimages-626763016 gettyimages-626762978 gettyimages-626762806 gettyimages-626762644 gettyimages-626762718 gettyimages-626762370-1 gettyimages-626762632 gettyimages-626762510 gettyimages-626762850 gallery-1480536926-gettyimages-626764388 gettyimages-626762774 gettyimages-626762234-1 gettyimages-626768166 gallery-1480536877-gettyimages-626762918 gettyimages-626764680 gettyimages-626764434 gettyimages-626763858