• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dalin fotot e para të Angelina Jolie pas ndarjes nga Brad Pitt

Më në fund ajo është shfaqur! Një muaj pasi i paraqiti Brad Pitt kërkesën për divorc, Angelina është fotografuar për herë të harë me 5 fëmijët e saj, teksa po eksploronte një shtëpi të re të marrë me qira. Është e vështirë ta dallosh Angelina-n në foton e parë, e veshur me xhaketë bezhë dhe syze, ndërkohë që ngjet disa shkallë në rezidencën në Malibu. “Ajo dukej e lumtur dhe e qetë”, u shpreh një burim për Entertainment Tonight, duke shtuar se shoqërohej nga vëllai i saj James Haven dhe fëmijët Zahara, Shiloh, Pax, Vivienne dhe Knox. Djali i madh i çiftit të ndarë tashmë, Maddox, nuk ishte me ta…ndoshta ka qenë me Brad. “Fëmijët e tjerë, dukeshin të lumtur, dhe vraponin gjatë gjithë kohës”, tha i njëjti burim. Gëzohemi kur dëgjojmë se fëmijët janë mirë, duke patur parasysh se çfarë po kalojnë prindërit e tyre. /intv.al

collageangie