close
Breaking NewsLajme

Dafina Zeqiri në gjendje jo të mirë shëndetësore, i kërkon falje fansave (FOTO)

dafinazeqiri

Dafina Zeqiri ka pak ditë që është kthyer nga Amerika dhe me kthimin e saj në Kosovë koncertet ku duhet të marrë pjesë janë rritur. Mirëpo mesa duket këngëtarja nuk e ka përballuar fluksin e tyre duke sjellë edhe lodhjen e pashmangshme, gjë e cila e ka çuar në marrjen e infuzionit pas koncertit në Gjilan, koncert të cilin e përfundoi shumë shpejt. Dafina i kërkoi falje fansave me anë të një postimi në Instagram.

15747733_754487964706876_2599155216786818222_n
Tags : dafina zeqiri
loading...