• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dafina mbërrin në Prishtinë, merr një dhuratë shumë të veçantë (FOTO)

Dafina Zeqiri prej disa kohësh po qëndronte në Amerikë, por mesa duket këngëtaren e ka marrë malli për vendin e saj dhe ditën e sotme është kthyer në Prishtinë. Lajmin për kthimin e saj në Prishtinë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka postuar edhe dhuratën që ka marrë me të mbërritur në Prishtinë. Dafina ka postuar një tufë lulesh në Instagram Story dhe ka shkruar: “U ktheva! Prishtinë.” Dafina nuk e ka bërë të ditur se cili ka qënë personi që ja ka dhuruar këtë tufë me lule, edhe pse i dashuri i i saj Jose i ka bërë shpesh dhurata, por këtë herë me kthimin e saj në Prishtinë janë gëzuar të afërmit e saj dhe me siguri duhet të jenë ata që i kanë bërë këtë dhuratë.

15171049_751045101717829_7507498302338857538_n