• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dafi ka ditëlindjen, Silva Gunbardhi përgatit një dhuratë speciale për bashkëshortin

E kush nuk i do lekët thotë një shprehje. Këngëtarja Silva Gunbardhi dhe bashkëshorti i saj Dafi i dashkan aq shumë sa edhe ditën e ditëlindjes së tij Silva nuk e ka harruar këtë detaj.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale foto të tortës surprizë që i ka përgatitur bashkëshortit të saj, pjesë e dekorimit të së cilës duket se janë edhe 500 eurot.

“Babi Dafi edhe 100”- shkruhet mbi ëmbëlsirën surprizë, ç’ka tregon se pjesë e surprizës ka qenë edhe djali i tyre i vogël, Dalvin .

Çifti fitoi edhe më tepër popullaritet dhe famë pas bashkëpunimit të tyre në këngën “Të ka lali shpirt”. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE