• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cozman dhe Flori Mumajesi bëhen bashkë, kanë një surprizë për fansat

Ditët e fundit po prezantohen pafund projektet të reja muzikore, disa prej të cilave bashkëpunime. Këtë herë është reperi Cozman ai që na ka treguar se po punon për një projekt të ri. Me anë të një fotoje të postuar në ‘Instagram’, ai na zbulon se ka nisur bashkëpunimin me kantautorin Flori Mumajesi. “Shumë faleminderit vëlla”, -ka shkruar Cozman krahas fotos.

Në një tjetër foto reperi shikohet krah grupit të ‘Threedots Production’, ku janë pjesë Kljadi Haruni, Bruno, etj. Diçka e re po vjen nga Cozman, mesa duket bëhet fjalë për një tjetër sukses./revistawho.com

CLOSE
CLOSE