• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çmim i rëndësishëm për Rita Orën, shpallet artistja më e pëlqyer

Rita Ora, tashmë është një këngëtare e afirmuar dhe shumë e suksesshme në tregun ndërkombëtar. Bukuroshja me origjinë shqiptare renditet mes emrave më të njohur në tregun e muzikës botërore. Së fundmi ajo është vlerësuar me një çmim shumë të rëndësishëm në Kinë. “Artistja më e njohur dhe më me influencë”-është ky çmimi i dhënë për Orën. Këtë gjë e ka bërë të ditur motra e këngëtares, e cila duket se është shumë krenare për arritjet e Ritës./revistawho.com