• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Çmendet” Arbër Çepani, nis plazhin që sot: Më thanë është ftohtë…

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother”, i angazhuar prej vitesh me shoqërinë civile, së fundmi drejtues i një programi në “TVSH” dhe sipërmarrës në një kafeteri, i ka çuditur të gjithë teksa ka publikuar sot foton duke u larë në Drimadhes. “Vishu mirë më thanë se është freskët… Merr një triko më thanë se do ftohesh… 19 Mars 2017!”, – shkroi Çepani si diçiturë të fotos që ngjall xhelozi tek shumëkush që e sheh, pavarësisht temperaturave që nuk janë ende aq të larta… Ishalla nuk ftohesh Arbër! / revistawho.com