• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Çmendet” Apple, këto janë planet për vitin 2017

Sipas raporteve që shumicën e rasteve kanë qenë të sakta, gjigandi Apple pritet të nxjerrë në treg tre iPhona të rinj në vitin e ardhshëm. Njëri nga këta celularë do të ketë një ekran 5.5-inç OLED, ndërsa dy të tjerët do të kenë një ekran normal LCD, si iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus. Kamerat e dyfishta do të jenë prezente vetëm në modelet 5.5-inç, ndërsa dy modelet e tjera do të kenë vetëm një kamer.

CLOSE
CLOSE