• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çifti zihet në ballkon të zhveshur lakuriq, shikoni çfarë u kanë bërë fqinjët

Çdokujt i ndodh të debatojë me partneren apo partnerin e tij, por gjithashtu shumë çifte ruhen që këtë ta bëjnë në mënyrë sa më private sepse ajo gjë u përket atyre dhe askujt tjetër. Gjithsesi një çift australian tepër të nervozuar me njëri-tjetrin, përfundojnë duke u zënë në ballkon, madje nga nervat harrojnë që ishin të dy lakuriq në mes të ditës. Fqinjët të cilët e dinë më mirë se ne në atë që ndodh në shtëpinë tonë, nuk e lejuan që ky moment tu kalonte dhe e fotografuan çiftin. Por jo vetëm kaq, ata përveçse e ndanë në të gjithë lagjen këtë foto, nuk nguruan ta postonin edhe në Facebook, me qëllimin për tu dhënë një mësim çiftit australian./JOQ