• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çifti më jetëgjatë i “Big Brother” bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e veçantë të vogëlushit

Neda dhe Ogreni janë një nga çiftet më jetëgjatë të spektaklit “Big Brother”. Dashuria e tyre nisi brenda mureve të shtëpisë së madhe dhe tani ata janë më të plotësuar se kurrë. Mësohet se ditën e sotme ka përfunduar pritja e ëmbël për Nedën dhe ajo ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë ish-banorja nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ , ku zbulon emrin e veçantë të vogëlushit, Zai.

Kujtojmë se nga martesa e tyre çifti kanë edhe një djalë 3 vjeçar të quajtur Serzh./revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE