close
Breaking NewsLajme

Çifti me guxim të frikshëm/ Bëjnë seks para 380 personave, arsyeja shokuese

3a744f4200000578-3943708-a_quick_buck_the_couple_have_sex_in_front_of_their_webcam_while_-a-2_1479347257005

A është ky çifti me guximin dhe biznesin më të frikshëm që keni dëgjuar ndonjëherë?! Ata prej disa muaj bëjnë seks online, duke lënë kamerën e kompjuterit hapur, dhe duke pasur plot 380 ‘spektator’ që shijojnë pamjen. E gjithë kjo ide e tyre shpërblehet në para por e dini se sa?! Vetëm 8 dollarë. Daily Mail shkruan se çifti kanadez pasi kishte parë disa çifte të tjera të bënin të njëjtin biznes, menduan se mund t’ia dilnin edhe ata e madje shprehen të kënaqur nga paratë që mund të fitojnë duke ekspozuar jetën seksuale.

Tags : ciftipra 380 personaveSeks
loading...