• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çifti i njohur i Hollywood-it po presin një bebe? Ja si qëndron e vërteta!

Lidhja e tyre u përfol shumë gjatë në mediat e huaja, sidomos ditët e fundit kur reperja deklaroi se ishte ndarë nga i dashuri pas shumë vitesh lidhje. Por duket se çifti i famshëm nuk mund të jetë jashtë vëmendjes së mediave pasi ditën e sotme është përhapur lajmi se Nicki Minaj dhe Meek Mill presin një bebe. Por e vërteta qëndron ndryshe. Edhe pse Nicki ka ëndërruar me vite të ishte mama, ajo nuk është shtatzënë dhe nuk ka ndërmend të bëjë fëmi. Ajo është shprehur se dëshiron të ketë fëmi kur të jetë koha e duhur dhe me mashkullin e duhur./revistawho.com

screenshot_32

screenshot_29