close
Breaking NewsLajme

Çifti i famshëm/ Rritet Renee, bën lëmsh shtëpinë e Norës dhe Roberiti (FOTO)

nora-istrefi-dhe-vajza-e-saj-renee3

Çifti kaq shumë i pëlqyer i showbizit, Nora dhe Roberti prej me shumë se një viti ata janë bekuar me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Renee. Vogëlueshja është në periudhën që ka filluar të eci dhe si çdo fëmijë dëshrion të eksplorojë çdo gjë që i del përpara. Tezja e saj, Era ka postuar një foto në “SnapChat”, ku shikohet Renne e cila ka hapur në shesh gjithë letrën higjenike, por ky veprim e ka mërzitur paksa këngtaren e njohur. Fytyra e Renee në këtë foto duket aq e pafajshme e shoqëruar më një buzëqeshje të ëmbël. Edhe pse do u duhet të pastojnë rrëmujën që ka shkaktuar më e vogëla e familjes, padyshim që këto veprime të saj do të kujtohen si gjëra të veçanta nga rritja e saj.

15672716_750537108435295_9182610186747794402_n
Tags : fotoNora Istrefirennerremuje ne shtepi
loading...