• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çifti Drake dhe Jennifer Lopez / Ja çfarë i ka thënë reperi mamasë së tij për këngëtaren…

Pas publikimit të fotos ditën e djeshme ku Drake dhe Jennifer shfaqeshin të përqafuar, duket se reperi i ka marrë gjërat seriozisht. Ai madje i ka treguar mamasë së tij si ndihet për Jennifer-in. “Ajo është e duhura. Ndjej ngrohtësi kur jam me të. Nuk kam qeshur më shumë në jetën time sesa kur jam me Jenniferin.” -mësohet t’i ketë thënë mamasë Drake. Pjesa më e bukur është se reperi i ka thënë mamasë se do më shumë se thjesht marrëdhënie seksuale me Jennifer-in. “Unë e respektoj atë dhe nuk dua thjesht marrëdhënie seksuale me të.” -ka thënë Drake.