• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Chrissy Teigen pozon nudo me bashkëshortin (FOTO )

Së fundmi ajo është kufizar mjaft në postimet në mediat sociale, aq sa dhe profilin e saj në Twitter e ka bërë privat. Por kjo nuk e ka ndaluar 30-vjeçaren Chrissy Teigen të pozojë nudo përkrah të shoqit, në një dedikim për ditëlindjen e një mikeshe në Instagram. Fotoja vjen një ditë pasi modelja ka rrëfyer për US Weekly se “ishte e tmerruar”, pasi dëgjoi për grabitjen e Kim Kardashian në Paris. Modelja nuk lejon komentet në postimin e saj në Instagram, teksa shfaqet me sytë e mbyllur e kokën lart, gjokset i mbulon me duar, ndërsa pjesën tjetër të trupit ‘ia fsheh’ i shoqi, John Legend.

1476694849_sdgasdh