• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Chris Brown vazhdon të jetë i dashuruar pas Rihannës, ja komenti i tij për fotot e saj të fundit

Historia e dashurisë mes Chris Brown dhe Rihannës ka përfunduar në 2009-ën në mënyrë të bujshme. Ndërsa sot pavarësisht se janë larg njëri-tjetrit duket se dashuria nuk është shuar, të paktën jo tek këngëtari i njohur. Një burim pranë tij është shprehur për ‘Hollywood life’ se Chris vazhdon të mendojë si i çmendur për Rihannën.

Rezultate imazhesh për chris brown rihanna

Ai adhuron çdo gjë të sajën dhe siç është shprehur për miqtë e tij do bënte gjithçka për t’u rikthyer me të. Ajo çka kemi kuptuar të gjithë në pothuajse 10 vite nga ndarja është fakti se dy këngëtarët nuk duket se do e falin ndonjëherë njëri-tjetrin aq sa për ta rifilluar marrëdhënien. Por kurrë nuk i dihet!/revistawho.com