• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Channing Tatum dhe Jessie J në një lidhje? Ky gjest i aktorit i zbulon të gjitha

Channing Tatum dhe Jessie J janë në një lidhje dhe duket se marrëdhënia e tyre po bëhet shumë serioze. Së fundmi në mediat e huaja po qarkullojnë disa foto të aktorit së bashku me vajzën e tij 5-vjeçare, të cilët shfaqen në koncertin e këngëtares. Për të suportuar Jessie J në një koncert të rëndësishëm të saj, ai ka marrë edhe të bijën për t’i treguar se është pranë saj në çdo formë.
Channing ishte i veshur sportiv dhe kishte vendosur një kapele në mënyrë që të mos binte shumë në sy.
Aktori i dha fund martesës së tij 9-vjeçare vetëm para pak muajsh dhe duket se nuk i ëshë dashur shumë kohë për të krijuar një marrëdhënie të re./revistawho.com

CLOSE
CLOSE