• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë fshihet pas Sidritës, banores së Big Brother? Nuk është kjo hera e parë që shfaqet në ekran…

Sidrita Sadikaj është personazhi që filloi të komentohej që në minutat e para të shfaqjes në Big Brother. Por, kjo nuk është hera e parë që Sidrita shfaqet në ekran. Sidrita Sadikaj ka përfaqësuar Kosovën e Shqipërinë në shumë spektakle të bukurisë në botë, duke u vleësuar edhe me çmime. Ka punuar edhe në televizion teksa aktualisht drejton agjensinë për fëmijët modelë duke organizuar evented he me karakter ndërkombëtarë. E pyetur se cfarë do të bënte nëse do të fitonte Big Brother, Sidrita u përgjigj se do t’i ndante në tre pjesë paratë: Familje, për hapjen e ateliesë së saj sepse e ka ëndërr dhe do të hapte organizatën për mbrojtjen e kafshëve./Cover