close
Breaking NewsLajme

Çfarë e frymëzon Alketa Vejsiun? (FOTO)

no thumb

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka publikuar këtë mëngjes një foto përmes së cilës ka treguar se e ka nisur ditën plot frymëzim.
Në këtë foto ajo vë në dukje ngjyrat e qiellit duke i krahasuar me një poezi të vërtetë. Gjithashtu shohim se këtë mëngjes Alketa i ka dedikuar kujdes edhe veshjes duke u shfaqur në formë dhe me stil.

alketa_1474529870-2018863
Tags : Alketa Vejsiufrymezim
loading...