• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë do të përmbajë ‘libri’ i ri i Brooklyn Beckham? Njihuni me detajet

Djali i madh i David dhe Victoria Beckham gjithmonë ka treguar interesin e madh që ka në fotografi dhe duket se tashmë të gjithë fansat do mund të shohin një koleksion prej 300 fotosh të bëra nga vetë ai. Ai ka zbuluar projektin e tij më të ri përmes disa fotografive të postuara në Instagram pasditen e djeshme, bashkangjitur së cilës është shfaqur linku i publikuesit. Ky koleksion do të shfaqë atë cfarë Brooklyn Beckham sheh pas lenteve të tij dhe më shumë mundësi do shfaqen fotografi private të familjes së tij të famshme.