• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Celine Dion, tur koncertesh në Europë

Shumë shpejt ajo do të jetë më pranë nesh. Këngëtarja e famshme kanadeze Celine Dion, e cila është e njohur me këngën e saj “My Heart Will Go On”, kolonë zanore në filmin “Titanic”, do të nisë një tur koncertesh në Europë. “Celine Dion Live 2017”, quhet turi i saj që nis më 15 qershor në Danimarkë, për të pasuar me koncertet në Suedi, Holandë, Francë, Zvicër dhe Gjermani. Po ashtu në këtë tur janë përfshirë edhe katër koncerte në Londër.