• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cekja fotografohet me një vajzë superseksi në një lokal të Tiranës (FOTO)

Cekja i Beratit i ka bërë edhe djemtë e rinj xheloz me këto pamje… Ai është fotografuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Tiranë teksa në krah kishte një vajzë superseksi. Fotot janë publikuar nga ‘JOQ’ dhe thuhet se nuk dihet se kush është vajza në krah, ndoshta mund të jetë një nga fanset e aktorit të dashur për publikun shqiptar.
4774 747472