• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çdo të thotë të rritesh me Beyonce?! Flet motra e vogël, Solange….

Nuk ka dyshim që Beyonce është një nga yjet më të rëndësishëm në industrinë e muzikës por në fakt talenti është tek të gjithë familja Knowles. Beyonce duket se ka gjetur pak kohë për të intervistuar motrën e saj Solange, ku kanë folur për fëmijërinë e tyre si edhe për muzikën. Kur Beyonce e ka pyetur motrën e saj më të vogël se ku e gjen frymëzimin për muzikë, ajo është shprehur se Beyonce dhe nëna e tyre Tina Knowles janë frymëzimi i saj. Ndërkohë që Bey është motra më e madhe, këngëtarja e ka pyetur motrën e saj se si ka qënë ajo si motra më e madhe. Solange është përgjigjur: “Ke bërë një punë të mrekullushme. Ke qënë motra më e durueshme, më e dashur më e mrekullueshme që unë mund të kisha patur ndonjëherë. Në këto 30 vite që kemi qënë bashkë, mendoj se kemi qënë të kundërta në mendime por të cilat janë shumë të pakta”./topalbaniaradio