• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Capital T zbulon surprizën e parë të 2017-ës, së shpejti me projekt të ri (FOTO)

Ka kaluar vetëm një muaj nga publikimi i këngës më të fundit të Capital T me titull “100” dhe duket se reperi nuk ka të ndalur. Ditën e sotme ai ka lajmëruar projektin e rradhës i cili do të jetë në bashkëpunim me Macro dhe Dj. Nika. Ky super projekt që pritet ta sjellë ndryshe reperin do të publikohet më 20 janar.

https://www.instagram.com/p/BO4W9NfjAxl/?taken-by=truekapo