Capital T zbulon surprizën e parë të 2017-ës, së shpejti me projekt të ri (FOTO)

capital-t-gent-fatal

Ka kaluar vetëm një muaj nga publikimi i këngës më të fundit të Capital T me titull “100” dhe duket se reperi nuk ka të ndalur. Ditën e sotme ai ka lajmëruar projektin e rradhës i cili do të jetë në bashkëpunim me Macro dhe Dj. Nika. Ky super projekt që pritet ta sjellë ndryshe reperin do të publikohet më 20 janar.

20Janar new video … Cest La Guerre 🔥 #international

A photo posted by Capital T (@truekapo) on

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password