• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Capital T ‘thumbon’ Ledri Vulën me foto nga palestra

Ledri Vula postoi pak ditë më parë një foto nga palestra ku tregonte muskujt dhe krahët e formuar. Kjo foto e Ledrit u komentua shumë dhe fitoi shumë vëmendje. E duket se këtë vëmendje po kërkon edhe Capital T. Edhe pse ai njihet për trupin me muskuj, reperi postoi një foto nga palestra duke shkruar: “Çfarë të bësh, jeni larg”. A është Kapo duke thumbuar Ledrin apo ishte rastësi?

 

CLOSE
CLOSE