• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Capital T mes luksit, i fiksuar pas ksaj firme të shtrenjtë

Një nga reperët më të talentuar, por njëkohësisht edhe më të paguar. Capital T, edhe pse i ri në moshë, ia ka dalë të jetë ndër më të kërkuarit në jetën e natës. Dhe me siguri ai fiton mirë me profesionin e tij, aq sa mundet të rrethohet dhe nga luksi. Sëe fundmi ai ka bërë disa blerje të shtrenjta të firmës së famshme ‘Gucci’. Në foton e fundit ai shihet me disa qese në dorë dhe shkruarn ‘I fiksuar’./revistawho.com

CLOSE
CLOSE