close
Breaking NewsLajme

Capital T befason Nora Istrefin teksa udhëtojnë me makinë (FOTO)

15727195_751883948300611_7382722723255769975_n

Capital T, Ledri Vula, Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë aktualisht në Sh.B.A me koncerte, ku përveç aktiviteteve kanë kaluar edhe kohë me njëri tjetrin. Teksa udhëtonin me makinë për të shkuar në një qytet tjetër, Capital T i ka bërë një shaka Norës duke u zgjatur nga dritarja e pasme e makinës dhe i ka trokitur në xham Norës. Nora u befasua por edhe qeshi me veprimin e Capital T. 

15726280_751881271634212_5159336276576730552_n
15741148_751881244967548_382559062076373751_n
Tags : Capital TNora Istrefi
loading...