• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Capital T befason Nora Istrefin teksa udhëtojnë me makinë (FOTO)

Capital T, Ledri Vula, Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë aktualisht në Sh.B.A me koncerte, ku përveç aktiviteteve kanë kaluar edhe kohë me njëri tjetrin. Teksa udhëtonin me makinë për të shkuar në një qytet tjetër, Capital T i ka bërë një shaka Norës duke u zgjatur nga dritarja e pasme e makinës dhe i ka trokitur në xham Norës. Nora u befasua por edhe qeshi me veprimin e Capital T. 

15726280_751881271634212_5159336276576730552_n

15741148_751881244967548_382559062076373751_n