close
Breaking NewsLajme

Buzëkuqi njëbrirësh. Trendi i vitit 2017

gallery-1480531717-landscape-1480433038-sev-112916-unicorntears

Harrojini buzëkuqet e kuqe, të rozta apo ngjyrë kafe. Trendi i ri i buzëkuqit në 2017 do të jetë buzëkuqi njëbrirësh. Nuancat e këtij buzëkuqi janë të ylberta dhe do t’ju mahnisin. Ky buzëkuq duket bojëqielli por kur vendoset në buzë shndërrohet në një lejla të lehtë me xixa. Inspirohuni nga vajzat të cilat e kanë përdorur këtë buzëkuq:

15326583_737089606446712_193836968252830200_n
15241986_737089623113377_8284727180316656285_n
15192790_737089663113373_4556389724945631692_n
15317735_737089693113370_7715440734991172760_n
1480531658-syn-mar-1480433853-screen-shot-2016-11-29-at-103717-am

 

Tags : buzekuq
loading...