• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Burri zbulon tradhëtin e gruas teksa filmonte me dron (VIDEO)

Një burrë i braktisur ka deklaruar se ka zbuluar tradhtinë e gruas së tij, përmes një droni, pasi kishte filluar të dyshonte. Ai e ka postuar videon e tij në “Youtube” nën emrin YAOG, e cila tregon gruan e tij duke u larguar disa hapa larg shtëpisë së tij dhe momentin kur ajo hip në makinën e një tjetri.

Duke përshkruar pamjet, burri i braktisur dëgjohet duke u thënë shikuesve: ‘Nëse e keni parë me kujdes, ju do të jeni në gjendje të shikoni se si 18 vjet hidhen poshtë nga ajo ikje.’

YAOG thotë se filloi të dyshonte për gruan e tij disa javë para se të bënte videon. Ai pretendon se ka marrë një telefonatë ku dikush i thotë se diçka po ndodhte. Pas kësaj, atij i lindi ideja që të përdorte dronin e tij për ta spiunuar.