• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Burak Ozcivit në gjendje të rënduar psikologjike, bashkëshortja e tij e shqetësuar për situatën

Dy aktorët turkë Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen, janë bërë të  njohur për publikun shqiptar në serialin “Trumcaku”. Nga ajo periudhë aktorët kanë pasur disa vështirësi dhe karriera e tyre nuk ka ecur siç duhet. Me sa duket këto gjëra janë duke i dëmtuar shumë ata, sidomos aktorin.

33-vjeçari vuan nga një sindromë që quhet “burnout syndrome”,  e cila ka të bëjë me lodhje dhe gjendje të rënduar emocionale si dhe fizike. Ky problem i është shfaqur më tepër kohët e fundit dhe momentalisht ai po i nënshtrohet një terapie tek psikologu. Pranë tij në këto ditë të vështira ndodhet bashkëshortja, Fahriye e cila duket mjaft e shqetësuar./revistawho.com