• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

Burak Ozcivit i preferuar edhe nga meshkujt, këngëtari turk bën operacione plastike për t’i ngjasuar

Qe aktori i njohur turk Burak Ozcivit është mjaft i preferuar nga femrat këtë gjë e dimë të gjithë. Edhe në publikun shqiptar ai ka mjaft fanse. Por ajo e cila po përpiqet të bëjë këngëtari turk Kusum Aydin i ka habitur të gjithë. Në një deklaratë për mediat këngëtari ka treguar se është duke ju nënshtruar disa operacioneve  të cilat do e bëjnë t’i ngjajë Burak.

“E pranoj, e përdor photoshop, ndryshe nuk mund të ngjaj i bukur. Do të kryej madje edhe disa operacione plastike. Do të paraqitem tek doktori me një foto të Burak Ozcivit dhe do t’i them: më bëj kështu” – ka treguar  këngëtari.

Pas disa ndërhyrjeve të bëra ai shfaqet i transformuar dhe fytyra e tij duket mjaft e fryrë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE