• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brooklyn Beckham, i lënduar dhe i zhgënjyer

Brooklyn Beckham ndihet i lënduar teksa shikon ish të dashurën e tij Chloe Mortes duke flirtuar hapur me Shawn Mendes. Beckham dhe Moretz i dhanë fund marrëdhënies së tyre 2-vjeçare në muajin shtator të këtij viti. Sipas një burimi të “HollywoodLive”, Beckham ndihet i lënduar dhe i zhgënjyer që Chloe ka zgjedhur një mënyrë kaq të hapur për të shpehur pëlqimin e saj nga Shawn. Ai do dëshironte që flirtimi të kishte qënë më intim, ku në vend që ta kishte ngacmuar publikisht në rrjetin social Twitter, mund t’i kishte dërguar atij një mesazh privat.