• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Britney Spears, skena lesbike në videoklipin e ri…


Britney Spears ka publikuar ditën e sotme videoklipin e këngës Slumber Party në bashkëpunim me këngëtaren Tinashe. Muajin e kaluar Tinashe lajmëroi në instagram se po bashkëpunonte me idhullin e saj, Britney Spears për një këngë të re. Ndërkohë Britney këtë vit ka lançuar edhe albumin e ri “Glory.” Në videoklipin e ri të publikuar ditën e sotme, Britney shfaqet me një fustan të kuq teksa hyn në një party. Më pas ajo shfaqet në skena lesbike me Tinashe duke përkëdhelur njëra tjetrën. Shikoni fotot nga klipi:

_20161118_104634

_20161118_104557

_20161118_104537

_20161118_104523

_20161118_104442

tinashe-britney-spears-2

Britney Spears dhe Tinashe