close
Breaking NewsLajme

Bradley Cooper ndahet nga e dashura shtatzënë?!

untitled-4-1

Bradley Cooper dhe e dashura e tij shtatzënë Irina Shayk raportohen të jenë ndarë pas thuajse 2 vitesh lidhje. “Naughty Gossip” raporton se romanca e aktorit 42-vjeçar dhe modeles ruse ka marrë fund dhe se ata i kanë kaluar festat të ndarë nga njëri-tjetrit.

“Ajo ka shkuar në vendlindjen e saj në Rusi dhe mund të qëndrojë atje derisa të sjellë në jetë fëmijën. Ajo dhe Bradley i kanë dhënë fund”- ka thënë një burim i brendshëm për gazetën. Sipas po të njëjtit burim, si arsye e ndarjes përmendet se Cooper nuk ishte aq i dashuruar me modelen.

 

Tags : bradley cooperirina shaykndahen
loading...