• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brad Pitt thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes së bujshme

Brad Pitt është shfaqur në publik dhe para kamerave për herë të parë pas ndarjes tepër të bujshme nga bashkëshortja e tij, Angelina Jolie. Ai është paraqitur në tapetin e kuq së bashku me kolegen e tij, Marion Cotilard, gjatë premierës së filmit ‘Allied’.Ai është parë shumë i afërt me fansat e tij dhe ka shpenzuar shumë kohë duke dhënë autografe si dhe duke pozuar me ta. Në një intervistë të shkurtër për ‘E! News’ ai shprehet se ndihet shumë mirë pas suportit që fansat i kanë dhënë. “Është vërtetë shumë e sjellshme, të gjithë janë treguar shumë të mirë me mua. Është vërtetë shumë mirë të kesh gjithë këtë suport ”, është shprehur aktori 52­vjeçar.