• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brad Pitt në një lidhje të re?! Ja e vërteta

Brad Pitt u përfol shumë pas ndarjes nga ylli Angelina Jolie për një lidhje të mundshme me aktoren Kate Hudson. Mirëpo, një burim ka thënë për “DailyMail” se të gjithë këto janë thjeshtë thashetheme. Gjatë këtyrëve ditëve ka qarkulluar lajmi se ata takohen fshehurazi dhe mes tyre ka nisur një romancë, por duket se çdo gjë është një thashethem.

brad1