• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brad Pitt i shkatërruar nga vdekja e dy miqve të ngushtë

Ndarjen nga jeta e ish-drejtorit ekzektuv të “Paramount” Brad Grey dhe vokalistit kryesor të grupit “Soundgarden” Chris Cornell, Brad Pitt po e përjeton shumë keq. Burime pranë aktorit thonë se ai është i shkatërruar dhe në shok. Brad ishte mik i ngushtë me të dy dhe po e vuan shumë këtë situatë. Brad Grey vdiq më 14 maj për shkak të kancerit ndërsa Chris Cornell u gjet i pajetë të mërkurën ku sipas autopsisë ai ka kryer vetëvrase./revistawho.com