• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘BonBon’/ Majk zbulon të vërtetën mbi vjedhjen e këngës

Kënga e Era Istrefit ‘BonBon’ e cila është bërë një hit i padiskutueshëm dhe është përfolur se është vjedhur nga Majk, ka një të vërtetë tjetër. Ka qenë vetë Majk që në një intervistë me gazetarin Kelvi Kadilli ka treguar se kënga fillimisht ishte destinuar për të. Ai kishte shkruar tekstin si dhe e kishte regjistruar, por diçka ndodhi më pas dhe Majk e la këngën pas dore. Meqë të dy artistët punonin me të njëjtin producent, ai ia dha këngën Erës. Më pas Majk publikoi këngën ‘Vete zemrën’ që ishte afërsisht njësoj me ‘BonBon’.

 

 

A video posted by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on