close
Breaking NewsLajme

Blero për Era Istrefin: Suksesi ndërkombëtar, nuk e bën atë këngëtaren më të mirë shqiptare

a172f47af4bc449fb4b120c695255bab_l

Era Istrefi ka lënë pas një nga vitet më të mira të karrierës së saj, duke u bërë një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në botë. Por Blero nuk mendon se ky sukses ndërkombëtar e bën Erën këngëtaren më të mirë shqiptare. Ai ka qenë i ftuari i parë në emisionin “Komiteti” të Berat Buzhalës” dhe ndër të tjera ka folur edhe për Era Istrefin e suksesin e saj. “Suksesi i Era Istrefit jashtë vendit gjatë vitit që lamë pas, nuk e bën atë këngëtaren më të mirë në skenën shqiptare. Ka shumë këngëtare të tjera shqiptare që janë më të talentuara se Era”, është shprehur Blero. Gjithashtu ai pjesën më të madhe të punës dhe suksesit të këngëtares ia dedikon menaxherit të saj, Faton Shoshit.

Tags : Bleroera istrefisukses
loading...